Ana sayfa

Yun Sign Holders Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Yun Sign Holders Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Yun Sign Holders Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Ürünlerinizin kalitesine güveniyoruz. Her zaman en iyisi. Bunu devam ettirin, sizinle uzun vadeli bir ticaret ilişkisi kuracağız.

—— Bay Sıfır

İşbirliği çok tatmin edicidir ve YouSu'nun son birkaç yıldır, uzun vadeli işbirliğine devam etmek için çok istekliyız.

—— Dekan

Başar kaliteli ve satış sonrası hizmeti çok iyi.

—— David

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  İhtiyacınız bir ürünün piyasaya sürülmesi, mağaza içi tanıtım, kategori yönetimi veya sergi, pazarlama kampanyası, Görüntülü Reklam Ağı Standı, görsel açıdan etkileyici ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış fonksiyonel satış noktası yaratma konusunda edindiği bilgi ve tecrübeye sahiptir. Kaliteli, geçici, yarı kalıcı ve kalıcı çözümler üretmek için farklı proses ekran üretimine hizmet etmek için çok fonksiyonlu makineler getirdik. Karton, metal, akrilik ve Vakum şekillendirme, en azından birinizin zaman çizelgesine ve bütçenize iltifat vereceği.

  Dahası, ürünlerinizin dolmasıyla birlikte vitrinlerin mağazalara yüklenmesine de yardımcı olabiliriz. Tasarım, üretim, nakliye ve mağazadan, sizi koordine eden böyle bir süreçle gerçekleştirmemize yardımcı olabiliriz.

  Ekran Standı'ndan tek seferlik servisle yaşayın, şimdi bizimle konuşun!

 • OEM / ODM

  Mükemmel Hizmet, Rekabetçi Fiyatlar ve Hızlı Teslimat 'sunmaktan dolayı, şimdi karşılıklı yararlara dayalı yurtdışı müşterileri ile daha da fazla işbirliği bekliyoruz. Ayrıca, OEM / ODM sıcak karşılıyor.

 • Ar-Ge

  İhtiyaçlarınıza göre yeni tasarımlar geliştirebiliriz. Seninle uzun vadeli bir iş ilişkisi kurabilmek için yeni ürünler araştırmaya ve geliştirmeye çalışıyoruz.

İletişim bilgileri
Yun Sign Holders Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Zhang

Tel: 18992920033

Faks: 86-512-2287469

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)