Ana sayfa ÜrünlerManyetik Dosya Tutucular

CMYK Şeffaf PVC VIP Kartı Manyetik Şeritli 0.8mm Buzlu

CMYK Şeffaf PVC VIP Kartı Manyetik Şeritli 0.8mm Buzlu

  • CMYK Frosting Transparent PVC VIP Card 0.8mm With Magnetic Stripe
  • CMYK Frosting Transparent PVC VIP Card 0.8mm With Magnetic Stripe
 • CMYK Frosting Transparent PVC VIP Card 0.8mm With Magnetic Stripe

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Guangzhou Çin
  Marka adı: Xuan Cai brand
  Sertifika: ISO9001
  Model numarası: TC-012
  İşlevi: Eco Dostu
  Malzeme: PVC
  Normal boyut: 86 * 54 * 0,76 mm
  Teknoloji: Yazdır / boş
  fuction: Çevre Dostu
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Vurgulamak:

  plastic card printing

  ,

  waterproof business cards

  CMYK Şeffaf PVC VIP Kartı Manyetik Şeritli 0.8mm Buzlu

  Hızlı Detay:

  1. Ürün malzemesi: PVC
  2. Baskı tipi: Ofset baskı / CMYK
  3. Menşei: Guangzhou, Guangdong
  4. Marka adı: GZXC
  5. Model No: GZXS-T500
  6. Manyetik şeritli
  7. Normal Boyut: 86 * 54 * 0.76mm
  8. Kalınlık: 0.3-0.76mm
  9. Yüzey: Parlak, mat, buzlu
  10. Sertifikasyon: ISO
  11. Teknikler: bas ve boş
  12. OEM hizmeti: Var
  13. Ulaşım: DHL, DEDEX, UPS, TNT vb.
  14. Ağırlık: 1000PCS 6KGS
  15. Üretim süresi: sipariş onaylandıktan sonra 7 gün
  16. Ambalaj: 250pcs / kutu, 20 kutu / karton
  17. Karton boyut: 48 * 23.6 * 31cm
  18. Liman: HUANGPU
  19. Mevcut el sanatları: barkod, manyetik şerit, imza paneli, altın veya gümüş sıcak damga, UV spot, kabartma numarası, çizilme paneli, delgeç deliği vb. Ekleyin.
  20. Uygulama: mağaza, kulüp, tanıtım, reklam, hastane, trafik, sigorta, süpermarket, okul, erişim kontrolü vb.

  Özellikler:

  Şartname

  Malzeme

  Yüksek kaliteli pvc

  Boyut

  85.5 * 54mm standart ölçü

  Kalınlık

  0.76mm ortak kullanım

  Adedi

  Her tasarım için 1000 adet

  Kullanılabilir el sanatları

  Zımba punch, UV spot, altın / gümüş sıcak damgalama, emboss numarası, arka plan için altın / gümüş toz, imzası panel / manyetik şerit / çizik panel / barkod, vb eklemek

  Baskı yöntemi

  4 renk ofset baskı / ipek serigrafi

  Yüzey işlemesi

  Parlak, mat, buzlu

  Fiyat

  Genellikle EXW fiyat ve FOB fiyatını kabul ediyoruz.

  Şekil

  Standart şekil veya özelleştirilmiş

  Köşe

  Yuvarlak

  Ağırlık

  6kg / 1000 adet

  Uygulama

  Banka, işletme, süpermarketler, oyunlar, otel, boş zaman, yiyecek ve içecek, güzellik, araba bakım, kitapevi, kahve, turizm, kulüpler vb.

  Yol

  DHL, FedEx, UPS, vb.

  Ağırlık

  6kg / 1000 adet

  Üretim süresi

  5-7 gün sonra sizden teminat aldım

  Paketleme

  250 adet / kutu; 20 kutu / ctn

  Karton boyutu

  48 * 23.6 * 31cm

  Açıklama:

  Manyetik şeritli kart, kart türündeki manyetik bir kayıt ortamı olup, çeşitli kartlarla birlikte kullanılır. Manyetik şeritli kart manyetik taşıyıcı kullanarak tanımlamak veya başka bir kullanım için bazı bilgileri kaydetmek için kullanılır.

  Siyah renk, yeşil renk, gri renk, kahverengi renk ve benzeri gibi manyetik şerit birçok türü vardır. Ayrıca şerit genişliği 2 esas olarak çeşitlidir, 0.8mm ve 1mm. Müşterinin istediği gibi yapabiliriz. Ayrıca, kartların türü de farklıdır, esas olarak 2 çeşit, Hi-co manyetik şerit ve Lo-co manyetik şerit içerir.

  Manyetik şeritli kart, manyetik ortamdaki bir kayıt kartıdır. Yüksek mukavemetli, anti-yüksek sıcaklık plastik veya plastik kaplı kağıttan yapılmıştır, bu nedenle neme ve aşınmaya karşı dirençlidir ve taşınması kolay, daha istikrarlı ve güvenilir bir şekilde bir miktar esneklik vardır. Tipik olarak, kartın bir yüzü, kart yönü gibi istenen bilgileri içeren talimatlarla yazdırılır; Diğer taraf manyetosfer veya manyetik şerittir ve verilerle ilgili bilgileri kaydetmek için 2-3 parça bulunur.

  Okunan veya yazılabilen manyetik şerit, parça 1, parça 2 ve parça 3 okuma ve yazma parçaları üzerinde üç parça bulunur. Parça 1, sayıları (0-9), harfleri (AZ) ve diğer simgeleri kaydedebilir (Köşeli parantez, ayırıcı vb. Gibi), en büyük kayıt sayısı 79 sayı veya harftir.

  Parça 2 ve 3, yalnızca sayı karakterlerini (0-9) kaydedebilir. Parça 2 maksimum 40 karakter kaydedebilir Parça 3 maksimum 107 karakter kaydedebilir.

  Şerit, reçine bağlayıcısı ile yapışkanı kapalı olarak kağıda veya plastik veya bazı manyetik olmayan alt tabaka ortamına yapışmış yönlendirilmiş demir oksit parçacıklarından (Pigment olarak da bilinir) bir tabakadan yapılır.

  Özünde bulunan manyetik şerit, harfleri, karakterleri ve dijital bilgileri hafıza kartında veya bilgisayarda kullanılan diskle aynıdır. Yapışkan olduktan veya sıkıca plastik veya kağıtla kapatıldıktan sonra manyetik kart oluştururlar. Manyetik şeritteki bilgiler genellikle barkodun uzunluğundan daha uzun. TK1, TK2, TK3 olarak bilinen üç ayrı iz manyetik şerit vardır. Tk1 en fazla 79 harf veya karakter alabilir, Tk2 en fazla 40 karakter alabilir, Tk1 en fazla 107 l alabilir. Geliştirme, tanınmış uluslararası şirketlerden, özellikle de düşük maliyetli kolay yönetiminden dolayı on yıllarca süren iyi destek veriyor ve belirli güvenlik özelliklerine sahip. Kartın uygulanması tüm ülkede çok popüler ve hayatımızın her alanında yer alıyor. Dahası bankacılık sistemi, manyetik penetrasyon oranının geliştirilmesine çok yardımcı olan onlarca yıldır yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Taban üzerinde farklı metriyal, manyetik kart PET kart, PVC kart ve kart olarak bölünebilir.

  Manyetik farklı katmanlara bağlı olarak, manyetik şeritli kart ve kaplı manyetik kart olarak ikiye bölünebilir.

  Manyetik kart, düşük maliyetle kullanılmaya uygundur, bu yüzden yaygın olarak kullanılmaktadır. Yapmak için kullanılabilir

  Kredi kartları, banka kartları, metro kartı, kart, bilet kartı, telefon kartı; Elektronik oyun kartları, biletler, hava biletleri ve her türlü taşıma şarj kartı vb. Günümüzde birçok durumda manyetik kart kullanmaktayız, örneğin restoranda öğle yemeği, alışveriş, telefon görüşmesi yapma, kontrollü dönemlere girme vb. Manyetik kart kullanıldığından beri uzun bir zaman. Geliştirme, tanınmış uluslararası şirketlerden, özellikle de düşük maliyetli kolay yönetiminden dolayı on yıllarca süren iyi destek veriyor ve belirli güvenlik özelliklerine sahip. Kartın uygulanması tüm ülkede çok popüler ve hayatımızın her alanında yer alıyor. Telefon görüşmesi yapmak, sinek çekmek veya borsada kullanmak için bunu kullanabilirsiniz.

  Yetişkin bir Amerikan sahibi için ortalama manyetik kart sayısı 4'tür. Singapur aynı durumdadır. Amerika gibi bazı gelişmiş ülkelerde. Kart, bankacılık, menkul kıymetler ve diğer sistemlerde yaygın olarak kullanıldığından uygulama sistemi iyi. Visa kartı / MasterCard kart uygulama sistemi de dahil olmak üzere mevcut bu kart uygulama sistemi, her şey giderek olgunlaşan akıllı kart sistemi ile değiştirilirse, yıllık yatırım en az 100 milyar dolar olacak. Ve insanların yaşam alışkanlıklarını ve uygulama sisteminin normal çalışmasını ciddi şekilde etkiler. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki akıllı kart sisteminin gelişiminin Avrupa ülkelerinden daha düşük olmasının nedeni de budur. Gelecekte Amerika Birleşik Devletleri gibi özellikle uzun bir süre için böyle bir banka kartı uygulama sistemi son derece gelişmiş bir ülkedir. Banka kartı uygulama sistemi, tamamlayıcı modunda akıllı kart uygulama sistemi ile birlikte var olacak. Akıllı kartın genel güvenliği gerçekten manyetik karttan daha iyidir. Fakat çok iyi kart uygulama sistemi (bankacılık sistemi gibi) güvenlik özelliklerinde kart yetersizliğini telafi eder. Dolayısıyla kullanıcı, kendilerinin farklı güvenliğini hissetmemekte ve bunların kullanımından önemli ölçüde etkilenmeyecektir.

  Manyetik şeritli kart, manyetik alanın dışındaki birçok faktöre müdahale edebilir.

  Uygulamalar:

  Manyetik şeritli kart cüzdan, cüzdan çok uzakta Cikou ve hatta Cikou maruz kalma

  Bayan çantalarını kapatmak veya onunla temasa geçmek için Cikou çanta çantası

  Not ve not defterinin manyetik mührü ile temasa geçin.

  Telefonun manyetik tokasıyla veya araba anahtarlarıyla temas halinde olun

  Mobil veya diğer ekipmanlarla elektromanyetik radyasyon üretebilen uzun süre kalın

  Televizyonla çok kapalı, beyaz eşya makinesi dahil güçlü manyetik alana sahiptir

  Süpermarketlerde ve süpermarketlerde hırsızlık önleme ekipmanları çok yakın veya hatta temas halindedir

  Birçok manyetik şerit kartı birlikte konur, iki kartlı manyetik şerit teması her biri birbirine

  Buna ek olarak, manyetik şeritli kart sıkıştırma, kırık, uzun süre pozlama, darbe, yüksek sıcaklık, manyetik çizgili çizilme leke manyetik şeritli kart normal yapamaz hale getirecektir.

  Kayıt ilkesi

  Kayıt kafası halka çekirdeği aralığı ile oluşturulmuş ve demir çekirdekli bobin üzerine sarılmıştır.

  Manyetik şeritli kart ana işlem

  01. Manyetik şeritli kartlar, müşterilere malzeme düzenini sağlayabilir, ancak tasarım taslaklarını da sağlayabilir. Manyetik şeritli kartlar

  02. Manyetik şeritli kartların kalınlığı genellikle 0,30 mm ila 0,76 mm arasındadır, 0,76 standart kalınlıktır, kalınlık da diğerinden yapılabilir.

  03. Standart manyetik şerit kartları 85.5 mm x 54 mm'dir, yuvarlatılmış köşeler diğer boyutlara da yapılabilir.

  04. Manyetik şeritli kartlar, ipek ekran veya ofset baskı (CMYK dört renkli baskı) baskı yöntemini kullanarak tek taraflı veya çift taraflı olarak basılabilir.

  05, farklı numaraya, PIN koduna veya metne püskürtülen her bir manyetik şeritli kartta üretilebilir.

  06. İmzalı veya WordPad'li manyetik şeritli kartlar (alanı manuel olarak yazabilirsiniz).

  07. Manyetik şeritli kartlar, düşük yoğunluklu veya yüksek yoğunluklu manyetik şeritli (üç yollu manyetik şerit) müşteri gereksinimlerine göre uyarlanabilir.

  08. Manyetik şeritli kartlar dışbükey kod oynayabilir, kod olabilir veya gümüş sıcak damgalama.

  09, yuvarlak delik veya şerit deliklerinde manyetik şeritli kartlarla üretilebilir.

  10, kart üzerindeki manyetik şeritte, ayakkabı üzerindeki çizik çizik kodunu (genellikle ön ödemeli kart Telefon Kartı çekme kartında vs. kullanılan) kodlayarak üretilebilir.

  11 manyetik şeritli kart çeşitli barkod türleri ile işaretlenebilir.

  12 adet manyetik şerit kart numarası sırayla düzenlenebilir, ayrıca bireysel, kural numarası da oynayabilirsiniz.

  13 adet manyetik şeritli kart, kare, dairesel ve diğer düzensiz şekillere dönüştürülebilir.

  14 manyetik şeritli kartın arka plan rengi taklit altın veya gümüş taklidi yapılabilir.

  15, altın veya gümüş üzerinde manyetik şeritli bir kartla üretilebilir.

  16 manyetik şeritli kartlar, mat veya parlak yüzey, alt yüzey efektlerinden yapılabilir.

  17 manyetik şeritli kart mevcut beyaz PVC malzeme, buzlu şeffaf malzeme veya tamamen şeffaf şeffaf malzeme.

  Manyetik şerit kart üretim süreci tanıtıldı

  (1) dosyayı belirlemek

  Sıradan kart veya çip kartı üretimi, manyetik şeritli kart, baskılı belgeleri belirleyen ilk manyetik şeritli kart manyetik şeritli kartların tasarımı ilk 85.5 * 54mm, 88.5 * 57mm için tasarım özellikleri için standart özellikleri anlamak gerekir , Çünkü uzunluğu ve genişliği ek olarak, 3mm kanama, üretim sürecinde 0.76mm standart kalınlık, zımba kesilecek.

  Dosya biçimi yaygın olarak kullanılan şunlardır: cdr, AI, psd, pdf, eps, tif, vb, model: C, M, Y, K, 300dpi veya daha fazla resim çözünürlüğü daha iyidir.

  (2) Film Çıkışı

  Çıktıyı belirleyen manyetik şeritli kart dosyası basılı bir filmle izlendiğinde, film çıkışı genelde az sayıda manyetik şeritli kartlarda üretilecek ve daha az sayıdaki manyetik şeritli kartlarla birlikte diğer parçalar, yani baskı baskı, her film Genel Forum 25 sayfaya. Genellikle mizanpaja kopyalanan büyük miktarda manyetik şeritli kart üretin ve ardından özel baskı baskısı olan çıkış filmi 25'i üretin.

  (3) Baskı

  Baskı genellikle ekran baskısı, ofset baskı, ofset baskı ve diğer filament olarak ikiye ayrılır.

  Ekran: Siyah-beyaz kompozisyon ve altın veya gümüş renkleri veya daha az türü genellikle serigraf baskısının düzenini seçecek, serigraf baskı tasarım belgelerine mürekkep renk değerini dağıtacak, ipek ekran el kitabının (veya serigrafi makinesinin) Bir filmin yüzeyinde bir baskı türü.

  Ofset: zengin renkler, degradeler veya tasarım düzeni gibi genel bir tasarım düzeni gibi bir resmi var, manyetik şeritli kartlar doğrudan bir UV baskıda, dört renkli filmle ofset ve dosyanızın tasarımınıza göre PS sürümüyle dengeleniyor. Doğrudan film yüzeye basıldığında renk değeri.

  Filament Ofset: Ofset baskı artı ilk ipek ekranın veya ofset baskı, ofset baskı veya ipek ekranın olduğu açıktır. Ekranı seçin artı ofset etkisini genellikle müşteri ihtiyaçlarına dayanan seçin ve bu baskı yüzeyi manyetik şeritli kartlar ince flaş etkisi olacak, bu, bazı etkisi baskı netlik olacak, renk de kavramak için nispeten zordur.

  (4) Sentezi

  Sentez laminasyon makinesi (yüksek basınç) ile baskılı film (ön ve arka), müşterinin sentezinde birlikte eritilir filmin önüne ve arkasına basılı film kalınlığına karşılık gelen orta film kalınlığına ihtiyaç duyar. Manyetik şerit veya manyetik şeritli kart da manyetik şeridi film veya film üzerine konumlandırırken, plakanın farklı yüzlerini kullanarak farklı yüzey efektleri gibi pürüzsüz, mat veya buzlu yüzeyi elde eder. Sonraki prosese kadar (re-screen, basılı imza şeridi, UV konveks vb.) Iyi sentez süreci

  (5) Delme

  Punch, bitmiş ürünlere basılı film işleme sentezi, kartın sürecini tamamladı, standart manyetik şeritli kartlar genellikle bitmiş kart, standart dışı kart (veya şekilli kart) içine doğrudan yüksek hızlı otomatik punch kart makineleri var. Manuel yumrukta veya eldeki bira delinmiş bitmiş kartta bir metal kalıp veya bira baskısı yapmalıdır.

  (6) İzleme işlemi manyetik şeritli kart

  Bronzlaşma, sıcak gümüş, bronzlaşma, dışbükey kod, işaretleme, düz avlu, lazer kodu, yazma manyetik, anti-sahtecilik, çizik şerit, termal baskı, daha sonraki manyetik şeritli kartlar, her biri kendi son kullanıcı talebi ile genellikle şunlardır: , Delme, yüksek frekans vb.

  Özellikler:

  İsim:

  Alüminyum kartvizitlik / tutucu

  Eşya yok:

  MSC-001

  Boyut:

  95 * 60 * 5 (MM),

  Malzeme:

  alüminyum

  OEM:

  kabul edilebilir

  Renkler:

  Herhangi bir renk (yüzey, desen) mevcuttur.

  Kullanım:

  Kartvizit, kredi kartı, kimlik belgesi, vb.

  Özellikler:

  Güzel tasarım, uygulanabilir fiyat.

  Stil: FT1001 ürün boyutu: 95 * 60 * 5MM paketi: polybag ağırlık / adet durumda; 17g / 12pcs ambalaj inf.100pcs / iç kutu, 1000pcs / ctn karton kutu: 56 * 27.5 * 28CM GW / NW: 19KG / 17KG.

  Ambalaj modu: polybag, opp çanta + beyaz kutu. Hediye kutusu, ekran kutusu. Shrink paketi, blister ambalaj packag

  Rekabet avantajı:

  1. Yüksek Çözünürlüklü tam renkli baskı - Heidelberg hız master'ından
  2. Eko dostu malzeme -30mil katı PVC, kredi kartlarıyla aynı malzeme
  3. Toptan ve perakende için garantili en iyi fiyat-Rekabetçi fiyat
  4. Ücretsiz tasarım - kurulum ücreti veya diğer gizli maliyet
  5. Kolay Ödeme - Western Union / Banka Havalesi / PAYPAL, ESCROW
  6. Hızlı Gönderim herhangi bir şekilde nakliye - DHL / Fedex / UPS / TNT / Aramax
  7. 24 Saat Hızlıca Geribildirim

  İletişim bilgileri
  Yun Sign Holders Co., Ltd.
  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  En iyi ürünleri
  Diğer ürünler